Welcome to Bieszczady

Built in 2018, Vela Polańczyk is a holiday complex composed of supreme holiday homes available all year round. It is located in close proximity to Lake Solina, in Cicha street in Polańczyk, just 450 metres from the main swimming area. A lovely view of the lake, a private car park, a playground and fully equipped apartments make Vela a great place to stay. We will be pleased to welcome you here.

Signature
Unique spot in Bieszczady Mountains

Cosy holiday complex for the discerning guests

Your place for great holidays.

Cosy accommodation in the heart of Bieszczady.

Our Guests reviews

Magdalena

“Cudowne miejsce!!! Zdecydowanie polecamy wszystkim. Świetna lokalizacja i super komunikacja z właścicielem. Miejsce wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Wyposażenie kuchni: bardzo na plus, zaopatrzone we wszystkie niezbędne sprzęty i zestaw do grilla. Widok z domku na góry i jezioro. Z chęcią wrócimy do tego miejsca.”

Agnieszka

“Bardzo dobrze wyposażony domek, nowiutki i bardzo gustownie urządzony, wygodne łóżka, kuchnia w pełni wyposażona, w okolicy cisza i spokój. Z czystym sumieniem gorąco polecam i z przyjemnością wrócę w to miejsce.”

Kasia

“Wszystko piękne, nowe i fantastycznie urządzone. Przemili właściciele. Jest wszystko: pralka, żelazko, całe wyposażenie kuchni. Ba, nawet wałeczek do ubrań. Taras i wyjście na prywatny zielony skwerek. Idealne miejsce dla dzieci. Bezpieczne i ogrodzone. Chyba sąsiedzi trochę zazdroszczą takich cudnych domków 😉 Gorąco polecam!”

Vela Polańczyk